מרכז רפואי גדול ומקיף

מגוון טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת


אבחון וייעוץ ראשוני
צילומי שיניים במקום
רפואת שיניים משמרת
שיקום הפה
יישור שיניים
טיפול בחרדות
טיפול שיניים ייחודי לאוכלוסייה מבוגרת
מרפאת שיניים לילדים
טיפולים בשילוב רופא מרדים
אול און פור

המרפאה ממוקמת במושב בית יצחק בסביבה ירוקה ושקטה. במרפאה אווירה נעימה וביתית והיא מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים, שירות של צילומי רנטגן דיגיטאליים – פנורמי וסי.טי במרפאה, באמצעות המכשירים המתקדמים ביותר כיום. ובנוסף, במקום מעבדת שיניים המופעלת על ידי טכנאי שיניים אומן. כל זאת, תחת קורת גג אחת על מנת לספק לכם שירות מקיף, מקצועי וחדשני. הימצאות השירותים השונים במרפאה תורמת לחיסכון בזמן ובטרחה שביציאה למכוני צילום ומעבדות חיצוניות.
ניתן להגיע לצילומים ולבדיקה ראשונית באותו היום!
ד"ר שרון ינושבסקי הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב, המאמין כי על מנת להעניק למטופל את הטיפול הטוב ביותר עליו להמשיך להתמקצע ולהתעדכן. לכן הוא נפגש עם אנשי מקצוע מהארץ ומהעולם, עובר השתלמויות בתחום רפואת השיניים. הוא בעל ניסיון רב בכירורגיה מעבודתו משך מספר שנים, במחלקת הפה והלסת בבי"ח איכילוב ובשיקום הפה, בעקבות עבודתו מזה שנים מול הגיל השלישי.תהליך הקליטה במרפאה

קבלה
בדיקה ראשונית
צילום
הסברת תכנית


לקוחות ממליצים

 • בבית יצחק, באווירה כפרית קסומה, עם ליווי פעיות עגלים רכים וריח התירס הניקצר זה עתה, תמצאו את מרפאת השיניים המצוינת של ד"ר שרון ינושבסקי.
  מומלץ בחום לכל בעלי העששת וצפונה. הטיפול נדיר ומקצועי, אדיב ורחום.

  גפני רון
  נתניה
 • אני מרגיש מחויבות להביע את מלוא שביעות רצוני מהטיפול שקיבלתי אצלכם. מהרגע הראשון שנכנסתי נעטפתי באוירה חמה, תומכת, ומעבר לכל מקצועית ביותר .

  ברוכי אשר
  בית הלוי
 • אבי היה שנתיים ללא שן אחת בפיו, וללא כל אופציה לשלם את הסכומים האדירים שהתבקש במרפאות השונות. ד״ר שרון התייחס לכל פרט, ודאג להוציא אותו רגוע ועם חיוך גדול על הפנים. הוא הגשים לו חלום ושינה את החיים שלו מקצה לקצה, פשוט ככה.
  באהבה והערכה רבה,

  נטלי דקל-גיידא
 • ברצוני להודות לך ולכל צוות מרפאתך המקסימים והאדיבים על כל הטיפול המסור והדואג שנתתם לי מהרגע שבו בחרתי לטפל בשיניי במרפאתך.
  כיום כעבור שנה מרגע תחילת התהליך אני נהנה משיניים חדשות ויפות, איכות חיי השתנתה בעקבות כך והמחמאות על כך לא מפסיקות להגיע מכל עבר.
  תודה רבה על הכל.
  בברכה ובהוקרה,

  אלי סייג
 • גם אני לקוחה מאוד מרוצה ממרפאת השיניים של ד"ר שרון ינושבסקי. מרפאה שיש בה הכל, ציוד משוכלל וצוות מקצוען ואיכותי ברמה מאוד גבוהה.

  סיגל כחלון